معرفی صرافی هایی که نیاز به تایید احراز هویت برای ترید Trade ندارند

رسالت ارزهای دیجیتالی همواره تلاش برای ناشناس بودن صاحبان کیف پول ها و کاهش دشواری فرآیندهای نقل و انتقال وجه در تقابل با بانک ها بوده است. اما در این میان، فرهنگ سازی نادرست باعث شده تا صرافی هایی که خدمات ارزی ارائه میدهند، از کاربران خود مدارک احراز هویت درخواست کنند. این موضوع برخلاف آن چیزی است که ارزهای دیجیتالی بر مبنای آن ایجاد شده اند و مساوی بودن همه افراد در این جهان برای ورود به حوزه کریپتوکارنسی را دچار اخلال میکند. در صورتی که روزی دولت ها به حوزه ارزهای دیجیتالی ورود کنند و یا صرافی ها را به خدمت خود بگیرند، با وجود سیستم احراز هویت در اکثر صرافی ها، هویت دارندگان ارزهای دیجیتالی به خطر خواهد افتاد.

صرافی Whaleclub – بیشتر سطح ناشناس بودن

در صرافی ویل کلاب بیشترین سطح ناشناس بودن را در میان تمامی صرافی ها خواهید داشت. معاملات و ترید Trade فارکس و ارزهای دیجیتالی در این صرافی امکان پذیر است. پرداختی ها و سپرده ها تنها بصورت بیت کوین Bitcoin و دش Dash مجاز است و محدودیتی در میزان آن وجود ندارد. امکان نقد کردن کریپتو در این صرافی به پول نقد ممکن نیست.

ورود به صرافی Whaleclub

 

صرافی BitMEX – ثبت نام بدون نیاز به تایید احراز هویت

در صرافی بیت مکس نیاز به تایید احراز هویت نخواهید داشت هر چند در قوانین این سایت آمده است که بیت مکس این حق را دارد تا در صورت نیاز از شما مدارک احراز هویت درخواست کند. در این صرافی تنها بیت کوین Bitcoin مجاز است و سپرده گذاری و درخواست واریز فقط با بیت کوین انجام میگیرد. امکان نقد کردن کریپتو در این صرافی به پول نقد ممکن نیست.

ورود به صرافی BitMEX

 

صرافی Bitfinex – بدون نیاز به تایید احراز هویت برای اکانتهای اولیه

در صرافی بیت فاینکس، به راحتی میتوانید بدون نیاز به احراز هویت ترید Trade انجام دهید. اکثر کریپتو ها در این صرافی پوشش داده میشود. محدودیتی در نقل و انتقالات کریپتو وجود ندارد. درخواست واریز بصورت کریپتو بدون احراز هویت امکان پذیر است اما در صورتی که نیاز به پول نقد داشته باشید باید مراحل احراز هویت را در این سیستم انجام دهید.

ورود به صرافی Bitfinex

 

صرافی HitBTC – بدون نیاز به تایید احراز هویت برای اکانتهای اولیه

در صرافی هیت بی تی سی؛ محدودیتی برای ترید Trade نخواهید داشت و تمامی فعالیت ها بصورت ناشناس قابل انجام است. تنها در صورتی که نیاز به نقد کردن کریپتو به دلار یا دیگر پول های نقد داشته باشید، باید مراحل احراز هویت را انجام دهید.
ورود به صرافی HitBTC

 

صرافی Cryptopia – بدون نیاز به تایید احراز هویت

در صرافی کریپتوپیا؛ محدودیتی برای ترید Trade نخواهید داشت. سقف درخواست واریز بصورت کریپتو و ناشناس حدود ۳۵۰۰ دلار است. امکان نقد کردن کریپتو در این صرافی به پول نقد ممکن نیست.

ورود به صرافی Cryptopia

 

صرافی Bittrex – بدون نیاز به تایید احراز هویت

صرافی بیت ترکس، هر چند برای ناشناس بودن طراحی نشده است اما در شروع از شما مدارک احراز هویت نمیخواهد. ترید Trade کریپتو امکان پذیر است اما ترید با پول نقد نیازمند طی کردن مراحل احراز هویت میباشد. با این حال این صرافی ممکن است در هر زمان از شما درخواست تکمیل مراحل احراز هویت را داشته باشد. ضمن آنکه حساب ایرانیان در چندماه گذشته در این صرافی مسدود شده است و استفاده و ورود با آی پی ایران به این صرافی امکان پذیر نیست. در صورت استفاده از این صرافی، تمامی جوانب احتیاطی را رعایت کنید!

ورود به صرافی Bittrex

درباره مطلب بالا دیدگاهی بگذارید

avatar