معرفی سایت های استخراج(ماینینگ) بیت کوین

اگر خودتان توانایی انجام استخراج(ماینینگ) بیت کوین یا دیگر ارزها را ندارید در اینجا کمپانی هایی وجود دارند که با داشتن سخت افزارهای قدرتمند و یا با کمک گرفتن از سخت افزارهای سیستم شما و با داشتن استخرهای استخراج، کار استخراج ارزهای دیجیتالی را انجام میدهند.

 

در ابتدا، در دنیای استخراج ارزهای دیجیتالی به چند نکته باید توجه داشته باشید:

  • هیچ ارزانی بی حکمت نیست! بسیاری از سایتهای استخراج بیت کوین جعلی Scam هستند و صرفا برای استفاده شخصیشان از سخت افزار سیستم شما و یا با ارائه پنل های جعلی به فکر دزدیدن پول شما هستند.
  • مدتی پیش یکی از برترین کمپانی های رایگان استخراج ارزهای دیجیتالی با نام Minergate هک شد و بیش از ۶۰ میلیون دلار ارز دیجیتالی از کیف پول این کمپانی سرقت شد.
  • استخراج بیت کوین یا دیگر ارزها توسط کامپیوترهای خانگی و یا لپ تاپ ها، با توجه به بالا بودن درجه سختی اکثر کوین ها، در حال حاضر امری بسیار هزینه بر و با سود بسیار ناچیز است.

 

Genesis-Mining – جنسس ماینینگ

Genesis-Mining در حال حاضر، معروفترین کمپانی استخراج بیت کوین و دیگر آلتکوین ها میباشد. این کمپانی رایگان نیست و با پرداخت هزینه میتوانید با خرید قدرت هَش (Hash Power) و با انتخاب کریپتو مورد نظرتان برای استخراج، اقدام به خرید پنل های این کمپانی کنید. قراردادهای این کمپانی ۲ ساله است و تنها یکبار هزینه از شما دریافت میشود. توجه داشته باشید که این کمپانی بدلیل به اتمام رسیدن قدرت هَش اکثر کریپتوهایش، در حال حاضر استخراج بیت کوین و بسیاری از ارزها را ارائه نمیدهد. از این رو باید به اطلاعیه های این سایت توجه داشته باشید تا در صورت ارائه مجدد قدرت هش برای بیت کوین و دیگر ارزها، سریعا اقدام به تهیه آن کنید.

ورود به سایت Genesis-Mining

HashFlare – هش فلر

HashFlare نیز همانند جنسس ماینینگ، یک کمپانی استخراج ارزهای دیجیتالی و بصورت پولی است که با خرید قدرت هش میتوانید سود بدست آمده از استخراج ارزهای دیجیتالی این کمپانی را اجاره کنید. قراردادهای این کمپانی یکساله است. موضوع به اتمام رسیدن قدرت هش، در این کمپانی هم وجود دارد. این کمپانی الگوریتم های متفاوتی جهت استخراج ارائه میدهد و باید نسبت به اطلاعیه های این کمپانی جهت ارائه قدرت هش در آینده توجه داشته باشید.

ورود به سایت HashFlare

NiceHash – نایس هش

مزیت نایس هش، نسبت به جنسس ماینینگ و هش فلر، در ارائه رایگان نرم افزار استخراج ارزهای دیجیتالی در کنار پنل های پولی است. با نصب نرم افزار استخراج نایس هش، میتوانید با سیستم سخت افزاری خودتان، اقدام به استخراج کوین ها در الگوریتم های متفاوت کنید. در عین حال کمپانی برای کسانی که سیستم قدرتمندی ندارند، پنل های پولی برای خرید قدرت هش ارائه داده است.

ورود به سایت NiceHash

MinerGate – ماینر گیت

ماینر گیت که پس از مدت ها مجددا بازگشته، فعالیت مشابه نایس هش را دارد. هم با ارائه نرم افزار رایگان استخراج و هم با ارائه پنل های استخراج کلود. در این کمپانی بسیاری از کوین ها و الکوریتم ها پوشش داده شده و به راحتی میتوانید اقدام به استخراج ارزهای دیجیتالی کنید.

ورود به سایت MinerGate

درباره مطلب بالا دیدگاهی بگذارید

avatar